Budapesten tér vissza a ringbe az ökölvívó Tommy Fury
2025. május 6. 15:07
Több mint két év kihagyás után Budapesten, az újonnan épült MTK Sportparkban lép kötelek közé Tommy Fury, veretlen cirkálósúlyú ökölvívó.
fb
A 25 éves sportoló - aki féltestvére a korábbi nehézsúlyú bajnok Tyson Furynek - péntek este a bosnyák Kenan Hanjalic ellen lép szorítóba.
A FURYS - THE COMEBACK elnevezésű gálán ringbe lép majd Tommy bátyja, a nehézsúlyú Roman Fury is, ellenfele a horvát Josip Pehar lesz.
"Nagyon örülök, hogy két év után végre visszatérhetek a ringbe, és éppen Budapesten, mert szeretem ezt a várost, imádom az itteni embereket. Az összecsapás tüzes, akciódús lesz, szuper éles és szuper erős akarok lenni a ringben. A nézők készüljenek, mert a legjobb formámban láthatnak majd" - idézte a szervezők közleménye Tommy Furyt, aki karrierje során eddig mind a tíz mérkőzését megnyerte, de az elmúlt időszakban kézsérüléssel bajlódott.
Ha túl sok a „zöld” erőmű, a borotvaélen táncoló energia egyensúly felborulhat, és az áramszolgáltatás lavina szerűen összeomolhat. Márpedig a modern civilizáció az elektromosságra épül. Áram nélkül leáll az Internet és a számítógép, nem működik a TV, a rádió, a telefon, nem lehet bank kártyával fizetni, leállnak a szivattyúk, nem lehet benzint tankolni, és előbb utóbb már víz sem jön a csapokból.
Nemcsak Európa békéjét, hanem a világbékét is előmozdítaná, ha Ukrajnával együtt Oroszországot is felvennénk az EU-ba. Ehhez azonban nemcsak a kijevi korrupciót, hanem a brüsszeli korrupciót is föl kellene számolni.
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) az egyetlen olyan párt Magyarországon, amelynek az alapításától megfogalmazott minden programpontja ma is vállalható, és lényegében megvalósult - mondta Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes, a KDNP elnöke A kereszténydemokrata szellemiség a 20. században címmel rendezett konferencián kedden Budapesten, a jezsuiták Párbeszéd Házában.
Előszeretettel tetszeleg a korrupció elleni küzdelem élharcosának szerepében. Ennek megfelelően bevezetett egy új etikai kódexet a parlamenti vezetők családi, érzelmi vagy gazdasági természetű összeférhetetlenségi ügyeinek jobb átláthatósága érdekében, ami ugyancsak derék dolog, csak az vele a gond, hogy önmagát kivette a szabályozás alól - leplezi le a szélsőséges EU-politikust Bánó Attila
Németország második világháború utáni történelmében nem volt példa arra, hogy a kancellárjelöltnek az első szavazáson ne sikerüljön megszereznie a szükséges többséget.