Sport
  • 2021. október 12. 21:52
    A magyar csapat a 6-3 óta először nem kapott ki Angliában. Mi vezettünk egy-nullra. Negót fejbe rúgta Shaw a 16-os vonalánál. A büntetőt Sallai Roland értékesítette. A hazaiak a 37. percben egyenlítettek. A 96. percben döntetlennél fújta le a meccset a bíró.
    Címkék:
  • 2021. október 11. 20:57
    Mindig küzdeni fog, és nem adja fel Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, akinek együttese kedden este a Wembley Stadionban az angolok ellen lép pályára a világbajnoki selejtezők nyolcadik fordulójában.
    Címkék:
  • 2021. október 10. 17:45
    Az olasz szövetségi kapitány, Marco Rossi számára ez a meccs óriási kudarc. Nehéz elfogadni Rossi magyarázatát, hogy a rendelkezésére álló játékosokból ennyi hozható ki.