Sport
  • 2024. február 21. 12:41
    A teltházas Groupama Aréna közönsége segítheti ebben Dejan Stankovic vezetőedző tanítványait, akik pihenten várhatják a rendkívül fontos mérkőzést, mivel a Ferencváros elhalasztotta a Diósgyőr elleni bajnoki meccsét, így hétvégén nem lépett pályára.
    Címkék:
  • 2024. február 15. 18:33
    Két egyforma csapat küzdött, a Ferencvárosnál újra előjöttek a régi hibák: a gyerekes labdaeladás a rossz passzokkal, illetve az ügyetlen labdavesztés a párharcokban előnyösebb helyzetből. Nehéznek ígérkezik a visszavágó.
    Címkék:
  • 2024. február 14. 21:27
    "Nehéz felkészülni, amikor új tréner ül le a rivális kispadjára. De José Luis Mendilibar csak papíron az, nagyon tapasztalt szakember, aki 1994 óta, azaz harminc éve van a szakmában" - mondta Stankovic a szerdai sajtótájékoztatón a spanyol trénerről, aki tavaly márciusban vette át a Sevilla irányítását, és aztán megnyerte vele az Európa-ligát.
    Címkék:
  • 2024. február 12. 19:08
    Mihók Attila és Cseh Sándor együttese így biztosan éremért játszhat a viadalon, a szerdai elődöntőben az olasz-görög párharc továbbjutójával találkozik.
    Címkék:
  • 2024. február 9. 22:03
    Szemet gyönyörködtető magyar kosarak születtek Határ és Dubei elképesztő megoldásai révén, és hatpontos előnyben már elérhető közelségben volt a siker (69-63). A fáradhatatlan ellenfél azonban nem adta fel, két perccel a vége előtt 73-73 volt az állás. Juhász triplát, Lelik büntetőt dobott (77-73), és innen már nem volt kérdéses, hogy melyik csapat nyer.
    Címkék:
  • 2024. február 9. 15:23
    A záró nyolc perc egyetlen igazi kérdése az maradt, meglesz-e a torna első "nullázása", de a kazahok végül 3:46 perccel a vége előtt betaláltak, ezt pedig a teljes közönség, a magyar szurkolókkal együtt hangos tapssal jutalmazta. Végül a nemzeti együttes minden mezőnyjátékosa betalált, utolsóként Pohl Zoltán. A 28-1-es végeredményt Német Toni állította be ötméteresből.