Orbán Viktor megbeszélést folytatott Geert Wildersszel Hágában
2025. június 24. 23:07

Orbán Viktor miniszterelnök a hágai NATO-csúcstalálkozó margóján kétoldalú megbeszélést folytatott Geert Wildersszel, a holland Szabadságpárt (PVV) elnökével- tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

 

A Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök (j) és Geert Wilders, a holland Szabadságpárt (PVV) vezetője találkozójukon Hágában 2025. június 24-én. Orbán Viktor kormányfő részt vesz a NATO június 24-25. között zajló csúcstalálkozóján. MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Fischer Zoltán

A tárgyalás során a felek egyeztettek az aktuális európai uniós ügyekről. A PVV a Fidesszel együtt tagja a Patrióták Európáért pártcsaládnak.

mti
Címkék:
  • A klímavédelem árnyékos oldala
    Ha összeszámoljuk az Interneten hozzáférhető ilyen és hasonló nyilatkozatokat, legalább 50 ezer név szerint azonosítható tudós szerint a hivatalos klíma elmélet tudományosan megalapozatlan. Ha pedig ez jelenti a 3% törpe kisebbséget, akkor a 97% konszenzusos többség létszáma legalább másfél millió. Vajon kik lehetnek? Vajon miért vonultak illegalitásba?
  • Tiszta vizet a fejekbe!
    Ha túl sok a „zöld” erőmű, a borotvaélen táncoló energia egyensúly felborulhat, és az áramszolgáltatás lavina szerűen összeomolhat. Márpedig a modern civilizáció az elektromosságra épül. Áram nélkül leáll az Internet és a számítógép, nem működik a TV, a rádió, a telefon, nem lehet bank kártyával fizetni, leállnak a szivattyúk, nem lehet benzint tankolni, és előbb utóbb már víz sem jön a csapokból.
MTI Hírfelhasználó