A rendőrség megtalálta a Dunába dobott telefont, tartalmát lementették
2024. július 7. 12:07

Megtalálták a rendőrök és lementették a felvételeket Magyar Péter diszkóbotrányáról  írja az origo.

A rendőrség megtalálta azt a mobiltelefont, amit Magyar Péter elrabolt az elit pesti szórakozóhelyen, miután őrjöngve tombolt. A Magyar Nemzet úgy tudja, hogy sikerült a telefonból kinyerni és lementeni a rajta lévő felvételeket, amelyek így bizonyítékul szolgálhatnak. Egy átlagember börtönbe menne ezért, Magyar Pétert azonban védi a brüsszeli mentelmi jog.
 

origo.hu
Címkék:
  • Erdők és műanyagok
    Az lenne ésszerű, ha nem akarnánk a faanyagokat műanyagokkal kiváltani, éppen ellenkezőleg, minél több műanyagot kellene kiváltani fával. Csakhogy egy ilyen politikai döntéshez nagyon hiányzik valami a közéletből, ez pedig a „Józan Paraszti Ész”.
  • Máté Lászlónak – odaátra
    Munkásságodat a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével (2005) és Czine Mihály-díjjal (2009) ismerték el. Az utóbbi másfél évtizedben Te már odaátra gyűjtöttél érdemeket. (Korábban is azt tetted!) Rád igaz, hozzád illő igehely: „A jó harcot megharcoltam, a pályát végigfutottam, a hitet megtartottam…” (2Tim 4, 7-8)
MTI Hírfelhasználó