
karácsonyi vásár
-
2025. december 16. 07:37Amíg a bevándorlás tömeges, illegális és ellenőrizetlen marad, addig borítékolható a biztonsági kockázatok meredek emelkedése, például az adventi vásáraink elleni folyamatos terrortámadások is.
-
2025. december 8. 17:04A hétvégén hatalmas tömeg gyűlt össze Betlehem főterén, a Jászol térnél, hogy tanúja legyen a város hatalmas karácsonyfája kivilágításának – egy olyan hagyományos eseménynek, amelyet az elmúlt két évben a gázai háború áldozatai iránti szolidaritásból nem tartottak meg.
-
2025. november 21. 16:09Teljes körű adventi élelmiszer-biztonsági vizsgálatot rendelt el a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) a karácsonyi vásárokban, piacokon, boltokban és ideiglenes árusítóhelyeken.
-
2025. november 5. 16:07A németországi Overath városában (Észak-Rajna-Vesztfália tartományban) idén nem tartják meg a hagyományos karácsonyi vásárt. A szervezők bejelentése szerint a rendezvény biztonsági költségei olyan mértékben megemelkedtek, hogy a lebonyolítás egyszerűen lehetetlenné vált.
További tartalmak:
Hírnapló
-
21:07
Nacsa Lőrinc: Az elvesztett bizalmat munkával fogjuk visszaszerezni
-
20:05
Értékvédelem mint nemzeti küldetés
-
19:25
Kelemen Hunor: a megosztottság miatt most bölcsességre és türelemre van szükség a továbblépéshez
-
18:05
EB: Magyarország csak a 27 szupermérföldkő teljesítésével juthat hozzá az uniós forrásokhoz
-
17:36
Surján László: Magyar Péter malomkövei
-
16:36
Nocsak, nocsak: hirtelen megjavult a Barátság vezeték!
-
14:36
Visszatért Szentesi Zöldi László: Másfél év kell ahhoz, hogy a magyar társadalom felismerje a veszélyforrást
-
14:06
Hormuzi-szoros: Trump blokkolná az iráni blokádot




