Fradi
  • 2024. július 13. 14:08
    Természetesen nagyszerű érzés, hogy csatlakozhattam az együtteshez. Sajnos erre a sérülésem miatt csak később kerülhetett sor. Mindig jó látni a csapatot, főleg ennyi idő után. Örültünk egymásnak, hiszen rég találkoztunk. A lényeg, hogy már itt vagyok, és tudok én is készülni – mondta a gólkirály.
    Címkék:
  • 2024. június 13. 17:09
    A holland-angol kettős állampolgárságú tréner a hollandiai Zaandamban nőtt fel, és ott is kezdett el futballozni. Utánpótlás-karrierje során megfordult többek között az AZ Alkmaarnál, az Ajaxnál, a Haarlemnél és a Telstarnál is.
    Címkék:
  • 2024. május 3. 14:11
    "Dr. Springer Ferenc 1899. május 3-án alapította meg az FTC-t. Az első elnök volt, aki a legnehezebb, egyben legszebb feladatot vállalta, az újonnan megalapított egyesületet arra a pályára állítani, amely fennmaradását biztosítja.
    Címkék:
  • 2024. április 18. 19:49
    Dibusz Dénes, az FTC kapusa, aki csapattársai, Varga Barnabás és Botka Endre társaságában aktívan is közreműködött a faültetésben, hangsúlyozta: fontosnak érzik, hogy az edzések és a játék mellett a társadalmi felelősségvállalásból is kivegyék a részüket és óvják a környezetet.
    Címkék:
  • 2024. február 15. 18:33
    Két egyforma csapat küzdött, a Ferencvárosnál újra előjöttek a régi hibák: a gyerekes labdaeladás a rossz passzokkal, illetve az ügyetlen labdavesztés a párharcokban előnyösebb helyzetből. Nehéznek ígérkezik a visszavágó.