Dubaji tenisztorna - Magyar-orosz siker az első fordulóban
2025. február 16. 20:39

Stollár Fanny és Alekszandra Panova duója győzött az első fordulóban a dubaji, 3,66 millió dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna párosversenyében.

A magyar-orosz kettős vasárnap a norvég Ulrikke Eikerivel és román Monica Niculescuval csapott össze, utóbbi Stollár oldalán döntőt vívott januárban a hobarti versenyen. Dubajban végig Stollárék diktálták a tempót, és 1 óra 12 perc alatt nyertek.

Stollár és Panova csütörtökön a dohai nyolcaddöntőben kikapott az olimpiai címvédő olasz Sara Erranitól és Jasmine Paolinitől.

Eredmény:

páros, 1. forduló (a 16 közé jutásért):

Stollár Fanny, Alekszandra Panova (magyar, orosz)-Ulrikke Eikeri, Monica Niculescu (norvég, román) 6:3, 6:4

korábban:

McCartney Kessler, Clara Tauson (amerikai, dán) - Babos Tímea, Nicole Melichar-Martinez (magyar, amerikai) 3:6, 6:3, 10-7 - döntő rövidítés

mti
Címkék:
  • A 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia
    Bódis László hangsúlyozta azt is, hogy az idéntől a középiskolától kezdve az egyetemi képzés legvégéig minden képzési szinten elérhető egy vállalkozói program a tehetséges fiatalok számára.
  • Fellöktek egy újságírót – na és?
    A tettlegességnek semmi köze sincs a demokráciához. A demokrácia egyik szerepe éppen az, hogy elejét vegye a tettlegességnek – legalább a politikai életben. A baloldal ezt az Európai Unióban sem tanulta meg. Valamikor Rajk-perek, majd az 56-os szabadságharc után tömeges kivégzések jellemezték a baloldal demokráciáját.
MTI Hírfelhasználó