Labdarúgó NB I - Szerződést hosszabbított Horváth Dávid és az MTK
2024. november 7. 18:35
Horváth Dávid vezetőedző 2027 nyaráig szerződést hosszabbított az OTP Bank Liga harmadik helyén álló MTK Budapest labdarúgóklubbal.
A fővárosiak honlapjának beszámolója szerint a 39 éves szakvezető eddigi megállapodása jövő nyáron járt volna le.
Horváth előbb "beugróként" 12 pontból tízet szerzett az NB I-ben az MTK-val 2022 tavaszán, majd az év őszén vette át ismét a csapatot, amellyel tavaly visszajutott, és azóta is magabiztosan őrzi élvonalbeli tagságát. Eddigi nyolcvan tétmérkőzésen 43 győzelem, 15 döntetlen és 22 vereség a mérlege.
Bódis László hangsúlyozta azt is, hogy az idéntől a középiskolától kezdve az egyetemi képzés legvégéig minden képzési szinten elérhető egy vállalkozói program a tehetséges fiatalok számára.
A tettlegességnek semmi köze sincs a demokráciához. A demokrácia egyik szerepe éppen az, hogy elejét vegye a tettlegességnek – legalább a politikai életben. A baloldal ezt az Európai Unióban sem tanulta meg. Valamikor Rajk-perek, majd az 56-os szabadságharc után tömeges kivégzések jellemezték a baloldal demokráciáját.
Mivel nem vagyunk „bevándorlóország”, idehaza talán nem is értjük igazán, milyen elfojtott indulatokat korbácsolt fel Amerikában az Irina Zarucka és a Charlie Kirk kettős gyilkosság.
Aleksandar Vučić bejelentette, hogy Szerbia titkosszolgálatai együttműködnek az orosz hírszerzéssel, miután felmerült, hogy Brüsszel egy új „Maidan” kirobbantására készül Szerbiában.
Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes a Harcosok órája online műsorban kedden kifejtette, hogy Ukrajnában csak akkor lehet igazságos békéről beszélni, ha biztosítják a nemzeti kisebbségek jogait. Hangsúlyozta: a kárpátaljai magyarok támogatásából a magyar kormány nem enged, és a közösség legitim képviselője továbbra is a Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség (KMKSZ).