
nato
-
2026. január 13. 20:05Szerdán rendkívüli diplomáciai tárgyalást tartanak a Fehér Házban a Grönland körüli feszültségek kapcsán, amelyet az amerikai elnök Donald Trump Grönland megszerzésére irányuló kijelentései gerjesztenek –
-
2025. december 12. 07:38A NATO-főtitkár friss nyilatkozata egyértelmű jele annak, hogy Brüsszelben mindenki csatasorba állt Donald Trump amerikai elnök béketörekvéseivel szemben, ezért a magyar kormány felszólítja Mark Ruttét, hogy fejezze be a háborús feszültség szítását – írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.
-
2025. december 2. 17:04Biztosak vagyunk abban, hogy az amerikai erőfeszítések végül helyreállítják a békét Európában - jelentette ki a NATO-főtitkár Brüsszelben kedden.
-
2025. június 25. 21:07A hágai NATO-csúcstalálkozóra érkezve Orbán Viktor hangsúlyozta: az, hogy az Egyesült Államok elnöke a józan ész embere, azt jelenti, hogy az új háborúk lerövidülnek, a régi háborúk pedig "kifogynak az üzemanyagból", ami Donald Trump tevékenységének a következménye.
-
2025. április 2. 18:11Kitelepült a dániai Skrydstrup légibázisra a Magyar Honvédség öt JAS-39 Gripen repülője.
További tartalmak:
Hírnapló
-
19:35
Így még sosem láthattuk Attilát, a hun fejedelmet
-
17:37
Megalakult Donald Trump Béketanácsa Orbán Viktor részvételével
-
17:07
Az Alter Bridge Budapesten is bemutatja új lemezét
-
16:06
Magyar Péter újabb igazolása a felnőttfilmes világból: a csepeli Lázárinfón provokáló nő
-
14:35
Egyszer és mindenkorra világossá vált: Magyar Péterék a gazdaellenes, háború és migrációpárti Ursula von der Leyen és brüsszeli gazdáik mellett állnak
-
13:35
Kormányinfó: középpontban a rezsicsökkentés és a rezsistop
-
13:05
Az Alkotmánybíróság nem asszisztál Karácsony Gergely színjátékához – Latorcai Csaba reagált
-
12:05
Davosban megalapították a Béketanácsot, Orbán Viktor is tagja lett




