
Magyarország
-
2025. december 17. 08:05Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter bejelentette, hogy az MVM ötéves megállapodást kötött az amerikai Chevronnal, amelynek értelmében évente 400 millió köbméter, összesen kétmilliárd köbméter cseppfolyósított földgáz (LNG) érkezik Magyarországra.
-
2025. november 24. 08:37Sulyok Tamás köztársasági elnök képviseli Magyarországot az Európai Unió és az Afrikai Unió Angola fővárosában, Luandában tartott csúcstalálkozóján; az államfő a "Béke, biztonság és kormányzás" témában szólal fel - közölte a Sándor-palota.
További tartalmak:
Hírnapló
-
20:05
Merici Szent Angéla arra szánta életét, hogy a társadalom jó keresztény anyákban bővelkedjék
-
19:35
Fölényes magyar győzelem a női vízilabda Eb-n: 28-3 a románok ellen
-
18:35
Hölvényi György: A Béketanács alternatív, kezdeményező megközelítés lehet a háborúk befejezésére
-
18:35
Vitályos Eszter: Ukrajna követelése súlyos milliárdokat vonna el a magyar családoktól és nyugdíjasoktól
-
17:41
Tiszás gyűlöletkampány: rituálisan elégették Rétvári Bence belügyminiszter-helyettes fényképét
-
17:06
Holokauszt-emléknap–Gulyás Gergely: Magyarország ma biztonságos ország, ahol az európai antiszemitizmus erősödésével szemben a zsidó közösség a legnagyobb biztonságban élhet
-
16:35
Robert Fico: Szlovákia is az Európai Bírósághoz fordul az orosz gáz importjának uniós tilalma miatt
-
15:05
Semjén Zsolt a FUEN vezetésével: Európai szinten állunk ki a nemzeti kisebbségekért!



