
ipoly
-
2025. december 6. 10:05A határfolyó kiöntött. Két utat zártak le Nógrád vármegyében az Ipoly áradása miatt - közölte szombaton az Útinform.
-
2025. augusztus 6. 18:36Augusztus 7. és 10. között zajlik az V. Nagy Ipoly-takarítás, ahol közel 500 önkéntes fog össze, hogy megtisztítsa az Ipoly folyót és környékét – vízen és parton, határokon innen és túl.
-
2025. május 13. 20:18Ötödik alkalommal rendezik meg a Nagy Ipoly-takarítást augusztus 7. és 10. között, a környezetvédelmi akcióra július 15-ig lehet jelentkezni - mondta Nacsa Lőrinc, a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára kedden Szobon.
További tartalmak:
-

Magyar piarista tartományfőnök: a digitális világban a fiatalok sokszor csak újabb kérdéseket kapnak
-

Az iráni csapások után Észak-Korea automatikusan atomtámadást indítana, ha megölik a legfőbb vezetőt
-

Mandula Viktor: Lassan kezdhetnek aggódni a médiatulajdonosok, hogy nem marad "független újságíró"
Hírnapló
-
20:42
Történelmi fordulat: Amerika már többet költ államadósságának kamataira, mint a hadseregre
-
19:35
Magyar piarista tartományfőnök: a digitális világban a fiatalok sokszor csak újabb kérdéseket kapnak
-
19:07
Európai Gyógyszerügynökség: nincs engedélyezett vakcina vagy gyógyszer a hantavírus ellen
-
18:36
Roszatom-vezér: török cégek is beszállhatnak a Paks II építésébe
-
17:45
Itt a teljes lista: kinevezték Magyar Péter minisztereit, megalakult a Tisza-kormány
-
15:08
Orbán Anita szerint Magyarországnak konstruktív partnerként kell részt vennie az uniós migrációs politikában
-
13:34
Sulyok Tamás a Bibó István-i példát követve az őrhelyén marad
-
12:37
Az iráni csapások után Észak-Korea automatikusan atomtámadást indítana, ha megölik a legfőbb vezetőt

