szeptember végéig minden csütörtökön a MOL kilenc benzinkútján szerte az országban. A MOL nyári akciójának célja a helyi termelők támogatása és a friss, hazai zöldségek, gyümölcsök fogyasztásának népszerűsítése, ezért amellett, hogy a 9 kúton hetente egyszer helyi termelők áruit lehet majd kapni még ősteremelőktől származó zöldségek, gyümölcsök internetes előrendelésére is lesz lehetőség , amiket szintén csütörtökön délután lehet átvenni a kutakon
Budapest, Győr, Hévíz, Tapolca, Gárdony, Siófok, Székesfehérvár, Szolnok és Nyíregyháza egy-egy MOL benzinkútjánál minden csütörtökön helyi kistermelők és őstermelők várják portékájukkal az autósokat, bicikliseket és mindenkit, aki a környék specialitásaira kíváncsi. A kúton kipakolt termékek között többnyire élelmiszerek, gyümölcsök, mézek, lekvárok stb… lesznek kaphatóak, de néhány kútnál a helyi mesterek által készített termékek közül is válogathatnak az érdeklődök.
Magyarország legnagyobb vállalataként a MOL számára kiemelten fontos a helyi kistermelők támogatása, és „Töltse fel a kamráját is ” című akciójával az a célja, hogy benzinkútra betérő tömegek figyelmét felhívja a helyi specialitásokra, értékekre, hiszen így még többen ismerhetik meg azokat, és viszik jóhírét a környék finomságainak.
A MOL külön hangsúlyt fektet a friss, hazai gyümölcsök, zöldségek népszerűsítésére ezért ezen a kilenc benzinkúton az ott kapható helyitermékek mellett zöldségek és gyümölcsök előrendelésére is lesz lehetőség. Ezeken a kutakon csütörtökönként átvehetőek lesznek az őstermelők gyümölcsei, zöldségei, amiket a vásárlók pár nappal korábban az www.elotisza.hu/akciok weboldalon rendelnek meg. A megrendelésnél be kell jelölni, mely termékből, mennyit szeretnének, és melyik benzinkúton kívánják azt átvenni, és csütörtökön a MOL kúton ott vár mindenkit a frissen leszedett gyümölcs mint például a meggy, gönci barack besztercei szilva szezontól és területtől függően. A benzinkutak pontos címe és a megrendelés weboldala a mol.hu címlapjáról elérhető az „Autózzon velünk” menüpont, „Aktuális akciók” ikonra kattintás után.
- ajánlatunk
- Az Európai Bizottság elismerte Magyarország romastratégiáját
- Eszközkezelő: megkötötték az első adásvételi szerződéseket
- Meggyalázták a Wallenberg-szobrot
- Több mint ötezer új álláshely létrehozását segítik
- Fogas kérdések: Mit tesz a kormány?
- Öt ügyvéd közül három nem adott számlát az adóellenőröknek
- Gyógyír szorongásra, okostelefonon keresztül
- Oktatási Hivatal: kompetenciamérés az iskolákban május 30-án
- Hétvégi gyereknapi programok Budapesten
- Varga elárulta - Nem Superman
- Atomprogram: megállapodott a NAÜ és Irán
- Üzenjen hadat a bosszantó KRESZ-tábláknak!
- fórum
- Meggyes Tamás nem bír magával!
- Jaj csak ezt a Kergényit tudnám feledni!
- Olvastátok ? ( 22.)
- A Matolcsy-program végnapjai
- Kormányozzunk !
- Nem süllyedünk, nem süllyedünk...
- A sarokba szorított patkányok hangja
- Az eurózóna végnapjai
- A frankhitelesek kálváriája
- Az európai radikális jobboldal ignorálja a Jobbikot
- Na mi újság ezzel a bánatos egészségüggyel?
- Tőzsdecápák, tőzsdeguruk és spekulánsok...(IX.)
- toplista
- A sértett, bukott Giczy elmagyarázza a "horgonyembert"
- Debreczeni József megtalálta a helyét Gyurcsány pártjában
- Az Európai Unióban így nem viselkednek
- Dániel Péter, Horthy és a baloldal pőre feltárulkozása
- "Csattanós válasz" - Vona lenyomta, egy kivételével
- Demokratikus fordulat jelei Európában
- Orbán = ördög
- Orbán, a fapados
- Lemondatnák Gyurcsányt
- Konferenciázgatnak rólunk Németországban: "Veszélyben a szabad szó"
- Ukáz jobbról: Ne bántsd Gyurcsányt!
- "A múmia bosszúja": halott futamított meg betörőt
- Duna-parti luxuslakás az államtitkárnak
- Tóta W. és a hazaárulás
- Kik támadják Magyarországot és miért?
- Beszorultak a liftbe a Csurkára emlékezők
- Damu lett a börtön kukása
- Tabusított nyolc év
- Orbán = ördög
- "A múmia bosszúja": halott futamított meg betörőt
- Debreczeni József megtalálta a helyét Gyurcsány pártjában
- A sértett, bukott Giczy elmagyarázza a "horgonyembert"
- A szélsőség katonai szárnyaA jog – egy jogállamban – garázdaság miatt ítéli el az ilyen akciót végrehajtó szélsőségeseket.
- A bal jobb?Elhangozhat ez a kérdés ma a politikai suszterájokban is.
- Élet-érettségi BizonyítványPártállástól függetlenül álltunk szóba egymással. Pártállások szóba sem kerültek. A banketten az első kortyot tíz elhunyt társunkra ürítettük.
- Az Európai Unióban így nem viselkednekA Párt és a liberálisok bevallott esküszegése nem zavarta a berlini írót.















