Schwarzenegger újra forgat
A filmezéshez visszatérő Schwarzenegger egy modern western főszerepét játssza a Last Stand című filmben.
2011. augusztus 24. 11:10

A válófélben lévő volt kaliforniai kormányzó a filmben egy olyan seriffet játszik, aki életét a bűnüldözésnek szenteli. A történetben Las Vegasból szökött rabok akarják elérni a mexikói határt Új-Mexikón keresztül, a szereplőválogatást szeptemberben fejezik be, a forgatás pedig októberben kezdődik szintén Új-Mexikóban.

Schwarzeneggernek ez lesz az első komolyabb filmes munkája a 2003-ban készült Terminator 3.: A gépek lázadása óta. A sztár tavaly Sylvester Stallone The Expendables - A feláldozhatók című mozijában apró kameo-szerepet vállalt.

A The Last Stand a Lionsgate stúdió produkciója, a filmet a dél-koreai Dzsi Vun Kim rendezi, a bemutató várható időpontja 2013 januárja.

MTI nyomán
Címkék:
megmondó
A jog – egy jogállamban – garázdaság miatt ítéli el az ilyen akciót végrehajtó szélsőségeseket.
  • Hírstart
  • Hírkereső
  • Hírlista
  • News Agent
  • Jobbhírek
  • Alternatív Hírportál
  • FrissInfo
  • Hírlapom
  • Startlap
  • A hírek
  • Hírfal
  • Oldal.info
  • Hírmutató
  • Polgári Szemle
  • Időjárás
  • Bálványosimádó