Újabb hátborzongató részlet a Fidesz titkos programjából!
A bajai szocialisták lapja, a Bajai Tükör legutóbbi számában közölte a mellékelt hirdetést. Ha valaki gondosan böngészi az első pillantásra kissé ezoterikusnak tűnő szöveget, rögtön rájön, hogy valójában miről van szó - írja a Jobbklikken Navracsics Tibor. A bejegyzést szó szerint közöljük.
2010. február 8. 09:34
Mesterházy Attila, az MSZP miniszterelnök-jelöltje ugyanis hosszas kutatás után újabb részletét találta meg a Fidesz titkos programjának és ezt itt, a Bajai Tükör hasábjain hozta nyilvánosságra.

Amint láthatjuk, a szokványosnak nevezhető megszólítást követően rögtön a közepébe vág a szerző. A hosszú, kérdésként végződő mondat kérlelhetetlenül lecsap a Fidesz sunyi terveire, hiszen megtalálhatunk itt mindent: a nyugdíjak elvételét, svéd modellek tömegeit, az ingatlanadó azonnali bevezetését, az iskolák és egyetemek bezárását, állami terrort. Azaz mindent, amit a Fidesz szocialisták által birtokolt titkos programja tartalmaz. Még szerencse, hogy a hosszú kérdésre rövid és megnyugtató választ ad a miniszterelnök-jelölt. Így, gondolom, a hirdetés elolvasása után a bajaiak is megnyugodhattak: a szocialisták mindenre tudják a választ és ezt azonnal közérthetően közzé is teszik. 
Navracsics Tibor, Jobbklikk
megmondó
Korábban csak ritkán beszélt magánéletéről – fogalmaz sejtelmesen a közlemény. Vajon miért? Netán annyira eseménytelen volt ez a magánélet?
  • Utasítás - kérés, avagy léggömb az alkotmányosság egén
    Gyurcsány Ferenc utasított. Ha pedig ezt tette, akkor nyilvánvalóan felelős is. Ha pedig felelős, akkor a felelősséget vállalni kell.
  • Öröknyár
    Otthon lenni egy nyelvben, irodalomban – nevelési kérdés. Akik szeptember 3-tól 5-ig fellátogatnak a Várba, nem érzik magukat idegenül.
  • Ezek, öregem, nem normálisak
    Itt van néhány ember, aki kiáll, sajtótájékoztatókat tart, azt nem tudni miről, kiszórnak jól designelt szórólapokat szép kivitelben...
  • Miskolci ultratábor
    Az ultratábornak van létjogosultsága, mert idővel megismerkedhetnének az európai viselkedésformákkal is.
hírfolyam
  • Hírstart
  • Hírkereső
  • Hírlista
  • News Agent
  • Jobbhírek
  • Alternatív Hírportál
  • FrissInfo
  • Hírlapom
  • Startlap
  • A hírek
  • Hírfal
  • Oldal.info
  • Hírmutató
  • Polgári Szemle
  • Időjárás
  • Bálványosimádó